ZAKRES I STANDARD WYKOŃCZENIA
BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO


W ŁODZI PRZY UL. SIERAKOWSKIEGO 37

(DZIAŁKA 215, OBRĘB B-28)

 

INWESTOR:

"TEO" S.C. MIROSŁAW KĘDZIERSKI ANNA NIKOŁOWA

02 – 942 Warszawa, ul. Konstancińska 9 lok. 11, NIP: 5210525237

 

1. OTOCZENIE

 

TEREN

Teren zamknięty z bramą przesuwną wjazdową z napędem sterowaną pilotem oraz furtką wejściową wyposażoną w domofon.

Ogrodzenie systemowe panelowe.

Odwodnienie powierzchniowe liniowe placu postojowego i dojazdu do garaży z odprowadzeniem do kanalizacji.

 

DROGI I CHODNIKI

Dojście i dojazd do budynku oraz zjazd z kostki betonowej lub ekokraty trawnikowej.

 

ZIELEŃ

Na działce planowana jest zieleń w postaci trawników drzew i krzewów.

 

MIEJSCE GROMADZENIA ODPADÓW

Miejsce gromadzenia odpadów stałych w formie utwardzonego placu do ustawiania kontenerów z zamykanymi otworami wrzutowymi w północno wschodniej części działki.

 

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Dojście i dojazd do budynku oświetlone latarniami i lampami zewnętrznymi na budynku.

 

2. KONSTRUKCJA I WYKOŃCZENIE BUDYNKU

 

FUNDAMENT

Ławy fundamentowe żelbetowe.

 

KONSTRUKCJA

Ściany od parteru do 4 pietra nośne wewnętrzne i zewnętrzne murowane grubości 25 cm z pustaków ceramicznych.

 

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

Ściany zewnętrzne mieszkań z pustaków ceramicznych z ociepleniem ze styropianu pasywnego gr. 13 cm, wykończone tynkami silikatowymi lub silikonowymi współczynnik przenikania ciepła U <= 0,23 W/m2K.

 

STROPY

Stropy żelbetowe monolityczne krzyżowo zbrojone.

.

DACH

Stropodach żelbetowy niewentylowany ocieplony warstwą od 17 do 30 cm styropianu pasywnego, współczynnik przenikania ciepła dachu U <= 0,18 W/m2K.

Izolacja przeciwwodna dachu - dwie warstwy papy termozgrzewalnej.

Odprowadzenie wód deszczowych poprzez ogrzewane wpusty dachowe i rury spustowe PCV wewnątrz budynku odprowadzające wody opadowe do kanalizacji deszczowej.

 

BALUSTRADY

Balustrady balkonów ze stali nierdzewnej (prześwit mniejszy niż 12 cm) lub z wypełnieniem szklanym (do decyzji inwestora).

 

PARAPETY

Parapety zewnętrzne stalowe malowane proszkowo.

 

3. MIESZKANIA

 

DRZWI

Drzwi wejściowe do lokalu firmy DIERRE antywłamaniowe z wypełnieniem stalowym wyposażone w: zamek systemowy, wizjer oraz klamkę i szyldy. Drzwi spełniające wymogi normy akustycznej Rw=42bB (RA1R >=35 dB). Okleina drewnopodobna lub fornirowane.
Brak drzwi wewnętrznych

 

ŚCIANY MIĘDZY LOKALOWE I OD STRONY KORYTARZY ORAZ KLATEK SCHODOWYCH

Pustak ceramiczny spełniający wymogi normy akustycznej (R'A1>=50 dB) gr 25 cm.

 

ŚCIANY DZIAŁOWE

Pustak ceramiczny spełniający wymogi normy akustycznej (RA1R >=38 dB) gr 8 cm.

 

WYKOŃCZENIE ŚCIAN

Pomieszczenia mieszkalne: tynki gipsowe maszynowe kat. III.

 

WYKOŃCZENIE SUFITÓW

Pomieszczenia mieszkalne: tynki gipsowe maszynowe kat. III.

 

PODŁOGI / POSADZKI

Podkład betonowy zbrojony gr. 5 cm izolowany styropianem akustycznym gr. 4 cm z dylatacją obwodową, wykończenie w gestii lokatora np.: parkiet panele lub gres (przyjmuje się grubość 2 cm).

 

OKNA I DRZWI BALKONOWE

Okna PCV trzyszybowe firmy PETECKI, wyposażone w nawiewniki wentylacyjne współczynnik przenikania ciepła U okna <=0,9 W/m2K (bez parapetów wewnętrznych).

 

BALKONY

Płyta żelbetowa – od wierzchu szlichta spadkowa z izolacją przeciwwodną pod szlichtą ocieplenie styropianem pasywnym od spodu ocieplenie z wełny mineralnej. Wykończenie - deska kompozytowa na legarach lub płyty tarasowe (do decyzji inwestora).

 

TARASY

Wykończenie - deska kompozytowa na legarach lub płyty tarasowe (do decyzji inwestora).

 

KUCHNIE

Podejścia dla zamontowania urządzeń w miejscach przewidzianych w projekcie (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, okap kuchenny). Instalacja elektryczna trójfazowa dla zainstalowania kuchni elektrycznych.

 

ŁAZIENKI

Podejścia do odbiorników w miejscach określonych w projekcie (umywalka, natrysk, miska ustępowa, pralka, wanna).

 

INSTALACJE

1) Instalacja wodna z tworzywa sztucznego, rozprowadzenie podpodłogowe i ścienne podejścia zgodne z projektem. Indywidualne wodomierze ciepłej i zimnej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej.

 

2) Instalacja kanalizacyjna: piony i podejścia z tworzywa sztucznego – podejścia zgodnie z projektem (odejścia od pionów kanalizacyjnych w łazience do indywidualnej zabudowy).

 

3) Instalacja CO z sieci miejskiej: rozprowadzenie podpodłogowe, grzejniki płytowe wraz z głowicami termostatycznymi w łazience wykonane tylko podejście do grzejnika łazienkowego bez głowic termostatycznych i grzejnika łazienkowego. Indywidualne liczniki ciepła dostępne do odczytu z klatki schodowej.

 

4) Instalacja elektryczna: gniazda, włączniki, wypusty oświetlenia sufitowego i bocznego (bez opraw oświetleniowych). Instalacja trójfazowa pod montaż płyt grzejnych w kuchniach. Instalacja ochronna przeciwprzepięciowa. Zestaw bezpieczników obwodów lokalowych umieszczony w lokalu. Zabezpieczenia główne w szafach energetycznych na klatce schodowej.

 

5) Instalacja wentylacyjna: wentylacja grawitacyjna, w kuchni dodatkowy kanał do podłączenia okapu, (bez kratek wentylacyjnych - kratki do indywidualnego montażu przez nabywcę). Należy przestrzegać norm budowlanych w zakresie stosowania odpowiednich kratek wentylacyjnych.

 

6) Instalacja teletechniczna obejmująca domofon, okablowanie oraz gniazda: telewizyjne, radiowe, internetowe, telefoniczne (brak zamontowanego dzwonka do drzwi – do montażu indywidualnego przez nabywcę - dzwonek 230 V).

 

WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ I POWIERZCHNIE

Wysokość pomieszczeń 2,70 m od wylewki betonowej do otynkowanego sufitu

Powierzchnie podano w świetle otynkowanych ścian wewnętrznych pomieszczeń.

 

URZĄDZENIA

Lokal w stanie deweloperskim bez wyposażenia w: armaturę, zlewozmywaki, miski ustępowe, brodziki natryskowe, wanny, umywalki oraz urządzenia kuchenne, meble i wyposażenie.

 

4. WYKOŃCZENIE CZĘŚCI WSPÓLNEJ

 

WYKOŃCZENIE KLATKI SCHODOWEJ

Ściany na klatkach schodowych pokryte tynkiem gipsowym maszynowym kat. III pomalowane farbą.

 

WINDA

Dźwig osobowy hydrauliczny z maszynownią w parterze obsługujący wszystkie kondygnacje od garażu do IV piętra. Wymiar kabiny 1100 x 2100 mm przystosowany do przewożenia osób na noszach i osób niepełnosprawnych wnętrze wykonane ze stali i luster z oświetleniem ledowym.

 

SCHODY I KORYTARZE

Schody o konstrukcji żelbetowej monolityczne pokryte gresem antypoślizgowym. Barierki, pochwyty i poręcze wykonane ze stali nierdzewnej. Posadzki na korytarzach wyłożone płytkami gresowymi antypoślizgowymi.

 

DRZWI

Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe przeszklone wyposażone w instalację domofonową.

 

SZACHTY INSTALACYJNE

Szachty techniczne na piętrach zamykane roletą aluminiową z funkcją zamykania na zamek lub drzwiczkami stalowymi (do decyzji inwestora).

 

OŚWIETLENIE KLATEK SCHODOWYCH

Oświetlenie na klatkach schodowych i korytarzach - plafony sufitowe uruchamiane czujnikami ruchu. Oświetlenie awaryjne załączane w przypadku braku zasilania w budynku.

 

DOSTĘP DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapewniono dostęp dla osób niepełnosprawnych do kondygnacji parteru z poziomu terenu do windy obsługującej pietra mieszkalne i garaż wielostanowiskowy, progi w drzwiach wejściowych nie przekraczają 2 cm.

 

5. GARAŻE

 

Bramy garażowe segmentowe ocieplane z napędem.

Posadzki betonowe zacierane na gładko z wpustem odprowadzającym wodę.

Garaże ogrzewane – grzejnik płytowy.

Tynki cementowo – wapienne.

 

 

Standardy opisane powyżej z uwagi na sztukę budowlaną i plany architektoniczne mogą być modyfikowane przez inwestora w trakcie procesu budowy lub prac wykończeniowych.

APARTAMENTY SIERAKOWSKIEGO 37

Standard wykończenia

do pobrania

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest WGN Łódź 2 kontakt Łódź ul. Nawrot 72

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne

WGN Łódź 2 jest wyłącznym agentem sprzedaży mieszkań
przy ul. Sierakowskiego 37 w Łodzi


Kontakt:

Łódź ul. Nawrot 72, tel.: 694215326,
www.lodz2.wgn.pl,     lodz2@wgn.pl

 

WGN: to największy polski koncern obrotu nieruchomościami, to ponad 80 biur i ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców, to lider działający z sukcesem od 27 lat. Marka WGN to profesjonalizmem i bezpieczeństwo.

 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakupie i finalizowaniu bezpiecznych transakcji. W 2016 r. WGN przeprowadziła ponad 3900 transakcji apartamentowo-mieszkalnych obecnie WGN obsługuje ponad 500 przedsięwzięć deweloperskich.

 

Nie pobieramy prowizji od kupującego mieszkania przy ul. Sierakowskiego 37 zapewniamy pełną obsługę od: prezentacji, wyboru i rezerwacji lokalu po akt notarialny

 

Twój e-mail
Treść wiadomości
  wyślij 
  wyślij 
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania dot. inwestycji