UL. SREBRNA

UL. SIERAKOWSKIEGO

Powyżej zdjęcia parku im. Andrzeja Struga znajdującego się 250 m od ul. Sierakowskiego 37 i parku przy ul. Hipotecznej

Lokalizacja

Inwestycja Apartamenty Sierakowskiego 37 usytuowana jest na Bałutach, w sąsiedztwie cichych  osiedlowych  uliczek,  blisko  parku im. Andrzeja Struga przy ulicy Sędziowskiej w odległości 250 m od inwestycji zachęcającego do aktywnego, rodzinnego wypoczynku.Otoczenie to nowa i stara zabudowa wielorodzinna. Najbliższa okolica  zmienia się dynamicznie  powiększając  tereny  zrewitalizowane  przez  nowych  deweloperów.  Inwestycję zaprojektowano  z  myślą  o  osobach  które pragną mieszkać w nowoczesnym budynku blisko  terenów  zielonych  z  bardzo  dobrze rozwiniętą  infrastrukturą  sklepów,   usług, jednostek  edukacyjnych,  dobrze  skomunikowaną z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Łodzi.

 

Edukacja

W najbliższej okolicy znajduje się wiele państwowych i prywatnych placówek edukacyjnych,  m.in.:  Przedszkole  Miejskie  nr  153, Przedszkole  Miejskie  nr  109,  Szkoła  Podstawowa nr 55, Szkoła Podstawowa nr 65, Prywatna Szkoła Podstawowa przy ul. Gdyńskiej, Zespół Szkół Samochodowych, Biblioteka Miejska

 

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewniają pobliskie przychodnie rejonowe, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego, liczne apteki.

 

Sklepy i usługi

W  najbliższej  okolicy  piekarnie,  cukiernie, sklepiki i markety: Lidl, Żabka, Biedronka.

 

Tereny zielone

Park im. Andrzeja Struga przy ul. Sędziowskiej w odległości 250m od inwestycji.
Park przy ulicy Hipotecznej z nowym placem zabaw dla milusińskich oraz atrakcyjnymi ścieżkami spacerowymi. 

 

Komunikacja miejska

Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej przy ulicy Lutomierskiej i Limanowskiego.

Teren ogrodzony, wjazd na posesję od strony ul. Sierakowskiego z bramą wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką wejściową z domofonem.

Wejście do budynku od strony północnej wyposażone w domofon i drzwi antywłamaniowe..
Komunikacja na terenie z kostki betonowej.

APARTAMENTY SIERAKOWSKIEGO 37

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest WGN Łódź 2 kontakt Łódź ul. Nawrot 72

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne

WGN Łódź 2 jest wyłącznym agentem sprzedaży mieszkań
przy ul. Sierakowskiego 37 w Łodzi


Kontakt:

Łódź ul. Nawrot 72, tel.: 694215326,
www.lodz2.wgn.pl,     lodz2@wgn.pl

 

WGN: to największy polski koncern obrotu nieruchomościami, to ponad 80 biur i ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców, to lider działający z sukcesem od 27 lat. Marka WGN to profesjonalizmem i bezpieczeństwo.

 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakupie i finalizowaniu bezpiecznych transakcji. W 2016 r. WGN przeprowadziła ponad 3900 transakcji apartamentowo-mieszkalnych obecnie WGN obsługuje ponad 500 przedsięwzięć deweloperskich.

 

Nie pobieramy prowizji od kupującego mieszkania przy ul. Sierakowskiego 37 zapewniamy pełną obsługę od: prezentacji, wyboru i rezerwacji lokalu po akt notarialny

 

Twój e-mail
Treść wiadomości
  wyślij 
  wyślij 
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania dot. inwestycji